Prečítajte si o nás

sc-icons-image

Rýchlosť na prvom mieste

Už nemusíte pri sťahovaní filmov čakať hodiny. Ani si nestihnete urobiť kávu kým sa stiahne. Alebo si ho pozrite online v špičkovej kvalite.
sc-icons-image

Spoľahnite sa

Práca je naším koníčkom. Robíme to radi. Môžete sa spoľahnúť na nás aj na moderné zariadenia. Vďaka nim máte internet a televíziu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.
sc-icons-image

Radi vám poradíme

Infolinka vám je k dispozícii cez pracovné dni aj cez víkend. Chcete sa opýtať? Niečo nefunguje? Potrebujete vyšší balíček? So všetkým vám pomôže HOT LINE.
sc-icons-image

Nadštandardný prístup

U nás je každý zákazník ako VIP klient. Dokonca aj keď sa ešte rozhodujete, prídeme k vám spraviť obhliadku. Navrhneme najlepšie riešenie. Všetko vysvetlíme.

Kto vlastne sme?

Pár riadkov o GigaNET

Už od detstva nás fascinovali počítače. Prvú wifi sieť v obci sme vytvorili ešte ako žiaci základnej školy. Bolo to medzi pár desiatkami domov.

Začiatky v podnikaní boli ťažké, aj napriek tomu sme sa nevzdávali a išli sme za vlastným cieľom. Budovali sme stále väčšiu a stabilnejšiu sieť.

Teraz poskytujeme optický internet v celom okrese Námestovo a plánujeme rozšírenie na celú Oravu.

Sme úspešní, lebo zákazníkov neklameme. Budujeme si vzťah založený na vzájomnej dôvere.

Našou najväčšou odmenou je, keď k nám príde zákazník s úsmevom. Vtedy vieme, že to robíme správne.

Naše služby nekončia pri podpise zmluvy. Práve naopak, vtedy začíname. Každý náš zákazník vie, že sa na nás môže kedykoľvek spoľahnúť.

Certifikát ESET pre OravaSK GIGAnet Námestovo
Recenzie a ohlasy

Naši spokojní klienti

Maximálna spokojnosť bez akýchkoľvek problémov a taktiež rýchla a bezproblémová komunikácia so zákazníkom. Taktiež veľká ochota pri riešení problémov.

Janka V.

S poskytovanými službami sme nadmieru spokojní, kvalitné a rýchle služby aj servis. 🙂
Môžem len odporučiť ?

Andrea J.