Internet, TV a COVID-19 v GIGAnete

Milí priatelia, s radosťou Vám oznamujeme, že sme späť! Nájdete nás na našej predajni, tak ako vždy 🙂 Stačí zazvoniť a Zuzka s Maťkou v rúškach a s ochrannými rukavicami Vám otvoria, ochotne poradia a pomôžu so všetkými problémami, prípadne Vám poskytnú tovar, ktorý potrebujete.

Všetky odložené obhliadky Dominik so svojim tímom dobehol, a tak teraz opäť fungujeme bez čakania. Ak ste si objednali obhliadku, prídeme k Vám zväčša do dvoch pracovných dní, a náš internet AIR viete mať už do 24 hodín / 1 pracovného dňa.

K dispozícii je Vám aj náš špičkový servis 🙂 Ak nahlásite problém do 14.00 hod., hneď v ten deň ho vyriešime. Pri nahlásení problému po 14.00 hod. sa Vám budeme venovať hneď nasledujúce ráno. To platí pre riešenie problémov s potrebným výjazdom, inak sme tu pre vás samozrejme až do 20:00 v pracovné dni a do 17:00 cez víkendy a sviatky! 🙂

Produkty, ktoré máme na predajni, Vám radi zašleme aj poštou a v rámci okresu Námestovo Vám ich radi dopravíme úplne zadarmo! 🙂

Opatrenia, ktoré naši zamestnanci dodržiavajú na predajni, ale aj u vás doma pri servise:

  • každý má ochranné rúško a ochranné rukavice,
  • každé ráno je im meraná teplota,
  • dodržiavajú stanovený odstup.

Takže sa nemusíte báť ☺

Ak máte akékoľvek otázky alebo Vám niečo nie je jasné, kontaktujte našu infolinku alebo nám napíšte či už cez chat, alebo e-mail či FB správu. Kontakty nájdete kliknutím sem. 

S pozdravom celý tím GIGAnet

GIGAnet Námestovo internet Orava COVID-19 koronavírus